Kişiye özel hazırlanan hiçbir ürünün iadesi mümkün değildir.

Almış olduğunuz diğer ürünlerin; ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. Ürününüzü faturası ile birlikte kargoda zarar görmeyecek şekilde göndermeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi tarafımıza e-mail veya telefon ile bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra , faturayı ve ürünü Aras Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.Bu bilgiler alındıgında 1 iş günü içerisinde sipariş iptali gercekleşecektir.

Ürün Garantisi

Sitemizdeki kişiye özel üretilen her ürün Particee.com’un diğer ürünler, üretici firmanın garantisi altındadır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Satış Ofisi

Serhat Mah. M. Akif Ersoy Cd. No:29/D Yenimahalle/Ankara

Tel: 0850 888 1 123

info@particee.com

Özel Fırsatlar & Teklifler Alın

En İyisi Olmak İçin!

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon

©2023 by Particee. Proudly created with asosyal.biz